A Dunaújvárosi Egyetem a TDK "előfutáraként" minden tavaszi félévben Tehetségnapi Konferenciát szervez.

Tehetségnapi Konferencia / Talent Day Conference

Jelenlegi helyzetre való tekintettel a Tehetségnap online kerül megtartásra.

Due to COVID-19 situation Talent Day will be organized online.

Regisztráció április 30-ig/Registration deadline 30 April. Link: https://forms.gle/H6A3gicMqxYbexps6
Registration deadline for Social Science 30 April. Link: https://forms.gle/FwP2oXJXqV3TwdFh8

Rövid összefoglalók online absztrakt kötetben fognak megjelenni / Abstracts will be published in an online abstract proceedings.

A konferencia szekciói / Conference sections:

• Társadalomtudományi, Műszaki és Informatikatudományi szekciók: 2021. május 12. 12 óra
  • Kommunikációtudományi és Social Science: 2021. május 12. 14 óra / 12 of May, 2021, start a 14 o'clock
  • Neveléstudományi Szekció: 2021. május 12. 16 óra
  • Helyszíne: Online Teams Meeting

Teams csoporthoz csatlakozás kódja / Teams group codes:

• Társadalomtudományi:
  • Kommunikációtudományi:
  • Social Science:
  • Műszaki és Informatikai:
  • Neveléstudományi:
  • Social Science 1.:
  • Social Science 2.:

Előadás: 10 perc + 5 perc vita.

Értékelés: Az előadást a zsűri pontozza, ezen pontok összege alapján állapítja meg a sorrendet és tesz javaslatot a helyezésekre.

Díjazás: minden résztvevő, az előadást megtartó hallgató emléklapot vehetnek át, valamint a helyezést elérő hallgatók az elért helyezést is tartalmazó oklevelet kapnak.

Presentation: 10 minutes following 5 minutes discussion.

Rating: based on jury scoring.

Awards: all students who present their work, receive a certificate of participation, furthermore students of the best 3 presentation receive a certificate containing the place achieved.

Tehetségnap leírása / About Talent Day

A Tehetségnapon a hallgatók előadás formájában bemutathatják azt a témát, amivel tanulmányaik mellett foglalkoznak.

A TDK-hoz hasonlóan a bemutatott témák egy zsűri által értékelésre kerülnek, a zsűri ez alapján sorrendet állapít meg és javaslatot tesz díjazásra.

A Tehetségnapon bemutatott témák esetében dolgozat megírása nem feltétlenül szükséges, azonban interaktív bemutató a munka színvonalát emelheti.

A Tehetségnapi Konferencia szervezőbizottsága:

Elnök:

Dr. Kővári Attila TDT Elnök

Szervezők:

Dósáné Pap Györgyi TDT Titkár

Melkovics János Tehetséggondozási munkacsoport vezető

Intézeti felelősök:

Műszaki Intézet - Koroknai László

Társadalomtudományi Intézet (gazdász) - Horváthné Fábián Myrtill

Társadalomtudományi Intézet (kommunikáció) - Dr. Kőkuti Tamás

Informatikai Intézet - Dr. Nagy Bálint

Tanárképző Központ - Dr. Budai Gábor