Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Szerné Kádár Margit életének 78. évében elhunyt.

A kiállítás a Jiangxi kínai egyetemek tudományos és oktatási eredményeit és együttműködési lehetőségeit mutatta be.

Alma Mater Találkozó és Szakestély a Dunaújvárosi Egyetemen (DUE).

A Dunaújvárosi Egyetem (DUE) ünnepélyes keretek között tartotta meg Szenátusi ülését 2024. október 17-én.

Hangoljuk össze a különböző kultúrákhoz és generációkhoz tartozó embereket a kelet-magyarországi vállalati közegben! Ez a culTUNEration Movement célja és jövőképe, azaz „TUNE THE CULTURES AND GENERATIONS”

Az Ujvári János diplomadíj-pályázat célja segíteni a felsőoktatási tanulmányaik végéhez közeledő hallgatókat, hogy diplomadolgozatuk témáját megfelelő szakmai támogatás mellett szellemitulajdon-védelmi szempontból is megvizsgálják, és feltérképezzék az általuk választott téma szellemitulajdon-védelmi vonatkozásait, illetve oltalmazhatósági lehetőségeit.