A Dunaújvárosi Egyetem hagyományteremtő céllal meghirdeti az I. „Innovációs terek” interdiszciplináris nemzetközi workshopot 2023. május 17-én.

A workshop célja, hogy bemutassa a legújabb hazai és nemzetközi innovatív eredményeket az informatikai-, a műszaki-, a nevelés- és a társadalomtudományok területén, továbbá, hogy teret biztosítson a kutatók és az ipari partnerek kapcsolatteremtéséhez.

Programfüzet

A rendezvény helye is ideje: Dunaújvárosi Egyetem/MS Teams, 2023. május 17.

Szekcióülések és helyszínei:

Dózsa György út 35. kollégium földszinti előadóterem

• Gazdaságtudományi Szekció
  • Műszaki- és Környezettudományi Szekció
  • Szervezetfejlesztési és Kommunikációtudományi Szekció

MS Teams csatlakozás: teams.microsoft.com/teams1

Dunaújvárosi Egyetem „I” épület 206. előadóterem

• Informatikatudományi Szekció
  • Neveléstudományi Szekció

MS Teams csatlakozás: teams.microsoft.com/teams2

Tisztelettel meghívjuk a felsőoktatási intézmények munkatársait, a téma iránt érdeklődő valamennyi kollégát, szakértőt és hallgatót.

A Szervezőbizottság elnöke: Dr. habil Falus Orsolya.

A Szervezőbizottság tagjai: Dr. Varga Anita, Dr. Horváth Miklós, Dr. Juhász Levente, Dr. Katona József, Dr. Kőkuti Tamás.