Közeleg a sorrendmódosítás, ezért segítségképpen elindítottunk egy cikksorozatot, melyben a szakjainkról tudhattok meg többet és arról, miért érdemes a DUE-t jelölni az első helyen!

A Műszaki menedzser alapképzésünk 7 féléves és csupán 280 pont elegendő a bekerüléshez nappali vagy levelezős képzésre.

Az alapképzések mindegyikére való bejutáshoz szükség van egy emelt szintű érettségi bizonyítványra (ez alól kivételt képez a másoddiplomás jelentkezés). Ha azonban valaki már rendelkezik egy FOSZK képzéses oklevéllel, akkor emelt szintű érettségi nélkül tud bekerülni és a pontszámítás is a hagyományostól eltérő módon zajlik.

Amennyiben Műszaki menedzser alapszakra szeretnél jelentkezni, célszerű matematika és biológia, fizika, informatika, kémia, vagy történelem tárgyból emelt szinten érettségizned.

Olyan érdekes tárgyakat tanulhatsz többek között ezen a képzésen, mint:

• Vállalkozástan
  • Gépszerkezettan
  • Üzleti kommunikáció
  • Ergonómia
  • Menedzsment
  • és Marketing

Mutatunk még pár indokot, miért érdemes a Műszaki Menedzser képzést a Dunaújvárosi Egyetemen választani:

• Veled együtt építjük a karriered! Műszaki menedzser hallgatóink előtt kiváló karrier lehetőségek állnak, hiszen több, mint 100, országosan elismert vállalattal állunk kapcsolatban.

• A DUE logisztika szakiránya képessé tesz, hogy logisztikai szolgáltatások, projektek, rendszerek megvalósításában képviseld a felsővezetőket, valamint a leendő ügyfelek műszaki elképzeléseit, elvárásait tökéletesen megvalósítsd.

• Intézményünk minőségirányítási szakiránya képessé tesz, hogy egy komplex intézmény vagy vállalat minőségirányítási rendszerét koordináld. Legyen szó fejlesztési, termelési, vagy gyártási folyamatról, ezzel a végzettséggel könnyen megállod a helyed a folyamat menedzsmentjében.

• Különleges kooperatív-duális tantárgyakat tanulhatsz! Ezeket az előadásokat a cégek képviselői tartják, nem kitalált elméleti tematika alapján, hanem valós vállalti környezetben jelentkező feladatokról, működő megoldásokról.

+1 érv:

• Biztos bejutás a kollégiumba! Minden felvett hallgatónak a Campus területén található modern, jól felszerelt épületekben, 2, vagy 3 ágyas szobákban biztosítunk helyet. Támogatott képzésre bejutó hallgatóknak az első évben 5500 Ft/hó díj ellenében.

Ha többet szeretnél megtudni erről a képzésről, akkor kattints a linkre: https://www.uniduna.hu/muszakimanager

A 2022-es felvételiről pedig bővebben tájékozódhatsz itt: https://www.uniduna.hu/felveteli-2022

Válaszd Te is a Műszaki menedzser képzést, válaszd a Dunaújvárosi Egyetemet!