Ha még nem tetted meg, változtass Te is sorrendet és jelöld a Dunaújvárosi Egyetem valamelyik szakját az első helyen! Mai témánk a Kommunikáció és médiatudomány alapképzés!

Ezen alapképzésünk 6 féléves és már 280 pont elérésétől van lehetőség bekerülni önköltséges képzésre, ahol nálunk a legalacsonyabb a képzési költség (195 000 Ft/félév), az államilag támogatott képzéshez pedig 400 pont szükséges.

Az alapképzések mindegyikére való bekerüléshez szükség van egy emelt szintű érettségi bizonyítványra (ez alól kivételt képez a másoddiplomás jelentkezés). Ha azonban valaki már rendelkezik egy FOSZK képzéses oklevéllel, akkor emelt szintű érettségi nélkül tud bekerülni és a pontszámítás is a hagyományostól eltérő módon zajlik ez esetben.

A Kommunikáció és médiatudomány alapképzéshez az alábbi emelt szintű érettségiket tudjuk elfogadni: idegen nyelv, történelem, magyar, matematika, társadalomismeret

Olyan tantárgyakat tanulhatsz ezen a képzésen, mint:

• kommunikációs készségfejlesztés,
  • személyiség- és szociálpszichológia,
  • társadalmi kommunikáció,
  • médiagazdaságtan,
  • webdesign és animáció,
  • üzleti tárgyalás és prezentáció,
  • reklámpszichológia

Mutatunk még pár indokot, miért érdemes a Kommunikáció és médiatudomány képzést a Dunaújvárosi Egyetemen választani:

• Magyarország legnagyobb és hamarosan a legmodernebb technikát használó, egyetemi, TV stúdiójában tanulhatsz. Interaktív és gyakorlatias a képzés.
  • Szabadon alkothatsz és kipróbálhatod magad számos területen, megismerheted a média, a filmezés és a televíziózás világát. Ébreszd fel nálunk, a benned szunnyadó grafikust, riportert, fotóst!
  • Számunkra fontos a tehetséged kibontakoztatása. Szervezünk a hallgatóknak kisfilm fesztivált, részt vehetsz az egyetemi promóciós filmek és plakátok készítésében, valamint az egyetemi rendezvények installációinak a kialakításában és a rendezvények szervezésében.
  • Egyedülálló tudás – Olyan szakirányokból választhatsz nálunk, mint az üzleti kommunikáció, rendezvényszervezés, vagy a médiainformatika.

Ha többet szeretnél megtudni erről a képzésről, akkor kattints a linkre: https://uniduna.hu/index.php/kommunikaciomediatudomany

A 2021-es felvételiről pedig bővebben tájékozódhatsz itt: https://uniduna.hu/felveteli-2021

Jelölj minket az első helyen és tapasztald meg mindezt magad is!