Enged meg, hogy megköszönjem, hogy célul tűzted ki magad elé, hogy a Dunaújvárosi Egyetem hallgatója legyél a 2017. szeptemberben induló felsőoktatási tanévben.
Jelentkezésedről a felvi.hu értesített minket!

Szeretném figyelmedbe ajánlani, iskolánk duális képzéseit!

A duális képzés előnye a hagyományos képzési formákkal szemben, hogy vállalatoknál töltött gyakorlati idő alatt megtanulhatod, hogy az elsajátított elméleti tudást hogyan lehet alkalmazni a valós munkavégzés során. A hosszabb gyakorlati idő lehetővé teszi a vállalatspecifikus ismeretek elsajátítását, több kapcsolódó munkaterület megismerését.

A teljes képzési időszakra fizetést is kapsz!

Amennyiben részt kívánsz venni a Dunaújvárosi Egyetem és Vállalati partnere duális képzésében az alábbiak szerint kell eljárnod:

• Jelentkezned kell duális képzésre a linken elérhető űrlap kitöltésével.
  • Határidő: 2017. április 30.

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ZcNG48R2Vk2uHqDT7ZTnb4zpK9pEqwtFjGjCxOBw211U MTcyNFBYVTdKNlZHQ1VWU1AzN1QxOFE4Si4u

• Részt kell venned a Vállalati partnerünk kiválasztási eljárásán.
  • Sikeres kiválasztás esetén a felsőoktatási felvételi eljárás során, első helyen kell jelentkezned intézményünkbe (felvi.hu) arra a szakra, amelyre a Vállalati partnerünk kiválasztott.

A duális képzésben az a hallgató vehetnek részt:

• Aki felvételt nyert a Dunaújvárosi Egyetem államilag finanszírozott duális képzésre meghirdetett szakára és beiratkozott a Dunaújvárosi Egyetemre.
  • Aki a vállalatai felvételi eljárás során kiválasztásra került és Hallgatói munkaszerződést köt a Vállalati partnerrel.

Mindkét feltételnek egyszerre meg kell felelned!

Dunaújvárosi Egyetem és Vállalati partnerei hét szakon várják jelentkezésedet:

• anyagmérnöki
  • gazdálkodási és menedzsment