Előkelő díjazásban részesült a DUE hallgatója

Tibor Attila Gábor, a Dunaújvárosi Egyetem Mérnökinformatikus hallgatója harmadik helyezést ért el a Hírközlési és Informatikai Tudományos Egyesület (HTE) Diplomaterv és Szakdolgozat Pályázat Bsc. kategóriájában.

A HTE pályázata a magyarországi felsőoktatási intézményekben tanuló végzős hallgatók innovatív ötleteinek és kutatási eredményeinek bemutatására nyújt lehetőséget. Tibor Attila Gábor a "Szteganográfiai szoftver fejlesztése" című munkájában egy olyan szoftvert alkotott, amely titkos üzenetek elrejtésére és kinyerésére alkalmas digitális fájlokban. Konzulense: Dr. Katona József egyetemi docens, Szoftverfejlesztési és Alkalmazási Tanszék tanszékvezető.

Tibor Attila Gábor eredménye kiemelkedő tehetségéről és innovatív gondolkodásmódjáról tanúskodik.

A Dunaújvárosi Egyetem büszke hallgatójára, és gratulál a versenyen elért szép sikeréhez!