Hivatalosan is megkezdődött a sorrrendmódosítási időszak, mi pedig egy újabb képzéssel érkeztünk hozzátok!

A 2022/2023-as felvételi eljárás során Egyetemünk eltörli a minimumponthatárt és nem szükséges emelt szintű érettségi sem.

A hallgatói szolgáltatások (például ösztöndíjak) természetesen ugyanúgy elérhetők a FOSZK képzésben résztvevőknek, mint az alapképzésben tanuló hallgatók számára.

Kinek ajánljuk a Televíziós műsorkészítő felsőoktatási szakképzést?

• Azoknak, akik szeretnek kreatív feladatokban részt venni, szabadon alkotni és kipróbálni magukat számos területen és akik egy interaktív, gyakorlatias képzésen szeretnék fejleszteni képességeiket.
  • Nálunk a Dunaújvárosi Egyetemen egy családias, támogató légkörben tanulhatsz, ahol a kis létszámú kurzusainknak köszönhetően mindenkit név szerint ismersz, ezért tudod kitől kérhetsz segítséget.
  • A professzionális TV stúdiónknak köszönhetően olyan eszközökkel találkozhatsz, amit a munkaerőpiacon használnak. Jelenleg is zajlanak folyamatban lévő technikai fejlesztések.
  • Ezen a képzésen megismerheted a média, a filmezés és a televíziózás világát és itt kibontakoztathatod a tehetségedet és a kreativitásod!

Kinek ajánljuk a Kommunikáció és Médiatudomány alapképzést?

• Azoknak, akik jól kommunikálnak, magasszintű problémamegoldó képességgel rendelkeznek, gyakorlatias szemléletmód jellemzi őket, kreatív gondolkodásúak és mindezeket fejleszteni szeretnék.
  • Igyekszel és célod lépést tartani, vagy akár megragadni az irányítást felgyorsult világunk információáradatával.
  • 3 szakirány közül választhatsz a DUE-n (rendezvényszervezés, médiakommunikáció és üzleti kommunikáció), amiből biztosan találsz számodra megfelelőt.
  • El tudod magad képzelni a kamera előtt vagy mögött; szeretsz emberek előtt beszélni; talán egyedül, csendben videót vágni; akkor ez a te pályád!

Változtass sorrendet és jelöld első helyen a Dunaújvárosi Egyetemet!