Dübörög a sorrendmódosítás, ezért segítségképpen bemutatjuk szakjainkat és elmondjuk, hogy miért érdemes a DUE-t jelölni az első helyen!

Közeleg a sorrendmódosítás, ezért segítségképpen bemutatjuk szakjainkat és elmondjuk, hogy miért érdemes a DUE-t jelölni az első helyen!

A 2022/2023-as felvételi eljárás során Egyetemünk eltörli a minimumponthatárt és nem szükséges emelt szintű érettségi sem.

A hallgatói szolgáltatások (például ösztöndíjak) természetesen ugyanúgy elérhetők a FOSZK képzésben résztvevőknek, mint az alapképzésben tanuló hallgatók számára.

Azoknak ajánljuk ezt a képzést, akiket érdekel a gazdaság és a business világa, mindemellett szeretnek tervezni és adnak a személyes kapcsolatokra.

Milyen munkakörök tölthetők be leggyakrabban ezzel a végzettséggel?

• Irodai szakmai irányító, felügyelő
  • Statisztikai ügyintéző
  • Általános irodai adminisztrátor
  • Gazdasági területen ügyintéző
  • Pénzügyi, statisztikai, biztosítási adminisztrátor
  • Ügyfélfélkapcsolati szakértő
  • Ügyfélszolgálati központ vezető

A tantárgyakat illetően: hasonló vagy ugyanolyan tárgyak kerültek beépítésre, mint az alapképzés esetében, így a végzettséggel az alapképzésre való bekerülésnél az elvégzett tárgyak befogadásra kerülnek.

Ne feledd! Hozz egy jó döntést és jelöld Te is a Dunaújvárosi Egyetemet az első helyen!