Lehetőségetek lesz az egyszeri sorrendmódosításra, az alábbi cikkben a gazdaságinformatikus képzést ismerhetitek meg!

A 2022/2023-as felvételi eljárás során a Dunaújvárosi Egyetem eltörli a minimumponthatárt és nem szükséges emelt szintű érettségi sem!

A hallgatói szolgáltatások (például ösztöndíjak) természetesen ugyanúgy elérhetők a FOSZK képzésben résztvevők számára, mint az alapképzések hallgatói számára.

Az egyetem egyik kiemelkedő képzési területe az informatika. Ezen a szakon a hallgatók az alapoktól tanulhatnak meg mindent a jól felszerelt termeinkben. Kapcsolatban állunk számos ipari partnerrel, így a hallgatóinknak egyedülálló lehetőségeket tudunk biztosítani!

Milyen munkakörök tölthetőek be leggyakrabban ezzel végzettséggel?

• Adatbázis-tervező és -üzemeltető
  • Rendszergazda
  • Számítógép-hálózati elemző, üzemeltető
  • Egyéb adatbázis- és hálózati elemző, üzemeltető
  • Informatikai és kommunikációs rendszereket kezelő technikus
  • Informatikai és kommunikációs rendszerek felhasználóit támogató technikus
  • Számítógéphálózat- és rendszertechnikus

A gazdaságinformatikus felsőoktatási szakképzés és az alapképzés alapozó tantárgyai nagy mértékben megegyeznek, ezért továbbtanulás esetén egyszerűen be lehet fogadtatni a krediteket.

Ne feledd, jelöld a Dunaújvárosi Egyetemet az első helyen! Nem fogod megbánni!