A vizsgaidőszak startja előtt egy utolsó közös lazulásra várta a Dunaújvárosi Egyetem Hallgatói Önkormányzata az intézmény diákjait 2023. 05. 11-én.

A Kerpely Antal Kollégiumi Önkormányzattal közösen szervezett rendezvényen, a délelőtt folyamán a sporté volt a főszerep. Futsal, asztalitenisz, csocsó és sörpong várta a mozogni vágyókat.  Az idei év újítása az úgynevezett Koktélverseny volt, ahol 3 fős csapatok készítettek finomabbnál finomabb koktélokat.

(A Kollégiumi Nap egyik állomása a ping-pong verseny volt. Fotó: Szerdahelyi Éva - DUE)

A délután központi programja a főzőverseny volt. A „kollégiumi élet” szlogen jegyében igazi kollégiumi menüket vártak a versenybírók. A buli este a B-clubban folytatódott, ahol DJ GRANDR pörgette a „lemezeket”. Az esemény nevéhez hűen mindenki melegítőben jelent meg a rendezvényen, ahol éjfélkor hirdették ki az eredményeket.

(A nap végét a főzőversennyel zárták. Fotó: Szerdahelyi Éva - DUE)