Idén is megrendezésre kerül a Karrier nap 2023. március 30-án, a Dunaújvárosi Egyetemen, ahová sok szeretettel várjuk a középiskolás tanulókat és hallgatóinkat.

Nem tudod még pontosan, hogy hol szeretnél elhelyezkedni? Nem döntötted még el milyen terület érdekelne a legjobban? Akkor gyere el Te is március 30-án 10 és 13 óra között a Dunaújvárosi Egyetem „P” épületébe és kollégáink segítenek a választásban!

Az alábbi táblázatban szemléltetjük, milyen cégek közül választhatsz az idei Karrier napon (a változtatás jogát fenntartjuk):

ADC industries (Sheldon Invest Kft.)

Alkotmányvédelmi Hivatal

ÁllásStart Magyarország Kft.

Delta System Kft.

Denso Gyártó Magyarország Kft.

Dunaújvárosi Járási Hivatal - Foglalkoztatási Osztály

Dunaújvárosi Kereskedelmi és Iparkamara

Dunaújvárosi Katasztrófavédelmi Kirendeltség

Fejér Megyei Kormányhivatal - Foglalkoztatási, Munkaügyi és Munkavédelmi Főosztály - Munkaerőpiaci és Alapkezelő Osztály

Hankook Tire Magyarország Kft.

Meló-Diák Dunaújváros Iskolaszövetkezet

MH Katonai Igazgatási és Központi Nyilvántartó Parancsnokság - 6. Hadkiegészítő és Toborzó Iroda

MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyrt.

- Petrolszolg Kft.

- Dunai Finomító

- Olajterv

Multifly Kft.

Paks II. Atomerőmű Zrt.

Pridgeon & Clay

Raiffeisen Bank

SK Innovations Co.-Ltd. (Iváncsa)

Szent Pantaleon Kórház

Viterra Hungary Kft.

A tervezett program:

• 10:00 Megnyitó
  • 10:15-13:00 Érdeklődők érkezése a standokhoz

Helyszín: DUE „P” épület folyosó.

Ha Te is bizonytalan vagy még a pályaválasztást illetően és szívesen kikérnéd szakemberek véleményét, Téged is szeretettel várunk rendezvényünkön! Válogass szabadon a standok közül!