1952-2023

Harmati Tibor 1980-ban került Kulturális ügyintézőként a Miskolci Egyetem Dunaújvárosi Főiskolai Karárára (NME KFFK), majd a karon belül a Rózsa Ferenc főiskolai kollégiumban (ma Kerpely Antal Kollégium) dolgozott több, mint 15 évig. Dolgozott kollégiumi tanárként, több évig ellátta a kollégium igazgatóhelyettesi és közel egy évig az igazgatói teendőket is.

Főiskolai munkássága alatt ikonikussá vált a Nagy Klub kulturális élete. Neves együttesek, művészek sokasága lépett fel itt, szórakoztatva a kollegákat, diákokat és a város polgárait is.

Imádta a sportot. Nevéhez fűződött sok-sok főiskolai és kollégiumi rendezvény - Egyetemi Főiskolai Sport Napok és főiskola sítábor szervezése.

Élete utolsó szakaszában belekóstolt a vállalkozó létbe is. Imádta a kulcsi házát, amit saját kezűleg épített.

Az évek során egészsége megromlott, 2023. február 26-án hunyt el. Temetéséről és annak időpontjáról a család később intézkedik.

Kedves Tibor Nyugodj Békében!

DUE Kerpely Antal Kollégium Vezetése