Dr. Matolcsy György a Magyar Nemzeti Bank (MNB) elnöke az MNB Kiválósági Ösztöndíjprogramjának keretében elismerő oklevéllel díjazta a Dunaújvárosi Egyetem (DUE) három hallgatóját a 2022/2023. tanévben.

A Kiválósági Ösztöndíjprogram célja a kiemelkedő tanulmányi, közösségi és tudományos eredmények elismerése és támogatása ösztöndíj formájában. A DUE és az MNB együttműködése keretében a Gazdálkodási és menedzsment Bsc szakos nappali munkarendű hallgatók pályázhattak az ösztöndíjprogramon.

Az okleveleket és az ajándékcsomagokat ünnepélyes keretek között 2023. február 28-án az egyetem Szenátusi ülésén adta át Dr. András István rektor és Dr. Balázs László oktatási rektorhelyettes Farkas Alíz, Lajtos Laura Kinga és Dávid Anita hallgatók számára.

Az elismerésekhez ezúton is gratulálunk és további sok sikert kívánunk a díjazottak tanulmányaihoz!