A Dunaújvárosi Egyetem online Nyílt Napot hirdet 2022. december 20. napjára 17 órától a Facebook és Microsoft Teamsen keresztül.

Csatlakozz Te is! A délután folyamán megismerheted a számodra ideális képzést és minden kérdésedre választ kaphatsz a kötetlen beszélgetésben.

Milyen program várható?

A Facebook felületén 17 órakor az érdeklődők egy rövid videót, valamint egyetemünk rektorának köszöntőjét tekinthetik meg. Ezt követően bemutatásra kerülnek az egyes intézmények és egy virtuális túra keretein belül megismerkedhetnek campusunkkal. Betekintést nyerhetnek a Duális képzési rendszerbe, a laborok működésébe és a diákéletbe is.

17 óra 20 perctől a MS Teams rendszerben lehetőség nyílik képzési területenként kérdéseket feltenni, melyre kollégáink készséggel válaszolnak.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk az alábbi linken keresztül.