Most megmutatjuk hol járt a beiskolázási kampánycsapatunk az elmúlt hetekben.

A roadshow célja, hogy megismertessük a diákokkal a Dunaújvárosi Egyetemet, a képzéseit, diákéletét és számtalan lehetőségét, mint például a duális képzés, Erasmus+ program, ösztöndíjlehetőségek, kiváló kollégium és még sok más.

Az elmúlt hetekben kollégáink továbbra sem tétlenkedtek, ezen időszakot október 27-én a halászteleki Bocskai István Gimnáziummal nyitották. Folytatásként november 4-én Kiskunmajsán a Tomori Pál Katolikus Gimnáziumban kezdték a napot, ezzel párhuzamosan Siófokon a Baross Gábor Technikumban is hallhattak tőlünk egy előadást, azt követően Kiskunhalason a II. Rákóczi Ferenc Katolikus Szakközépiskolában informálták leendő hallgatóinkat és a nap zárásaként Kiskőrösön a Petőfi Sándor Evangélikus Gimnáziumban voltak. November 8-án jártak a Szolnoki SZC Pálfi- Vízügyi Technikumában. November 9-én pályaorientációs nap keretei között vettek részt a Székesfehérvári SZC Váci Mihály Ipari Szakgimnázium, Szakközépiskolája és Kollégiuma jóvoltából. A standolás Kalocsán folytatódott a Szent István Gimnáziumban november 11. napján. Ez idő alatt gőzerőkkel készültünk az idei szezon első Nyílt Napjára, mely végül az elmúlt 5 év legsikeresebbének bizonyult, több mint 100 diák vett részt rajta. Az azt követő héten négy pályaorientációs napra látogatott el kampánycsapatunk az ország több pontján, ahol sok diák célirányosan kereste egyetemünk standját. Ilyen börzét tartott 16-án a dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium, 18-án a pécsi Ciszterci Nagy Lajos Rend Gimnázium, ezzel párhuzamosan a dombóvári Illyés Gyula Gimnázium és 19-én a bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium.

Végezetül tekintsétek meg a rövid galériát, mely az elmúlt hetekben meglátogatott iskolákban készült.

roadshow_3_cikk_1
roadshow_3_cikk_2