A programsorozat harmadik napjának egyik fő eleme a Karrier Nap, amelyre ezúton is meghívjuk hallgatóinkat és további kedves érdeklődőinket.

Ahogyan azt már az előző években megszokhattuk, a Karrier Nap keretein belül a hallgatóknak és érdeklődőknek lehetősége nyílik szakmai partnerek, cégek kiállításait megismerni. Az eseménynek a Dunaújvárosi Egyetem „P” jelű épülete ad otthont.

Kiállító szakmai partnereink és a Dunaújvárosi Egyetem Intézetei 10:00 és 13:00 óra között fogadják a látogatókat 2022. november 9-én. Ha még nem tudod pontosan, hogy hol szeretnél elhelyezkedni, vagy még nem döntötted el milyen terület érdekelne a legjobban, akkor ITT A HELYED!

Az esemény hivatalos plakátján szemléltetjük, milyen partnerek közül választhatsz az idei Karrier napon.