Az előző évek hagyományait követve az Országos Tűzmegelőzési Bizottság 2022-ben is meghirdette alkotói pályázatát óvodások és iskolások részére.

A pályázatra a korábbi évekhez hasonlóan óvodások és iskolások részéről várták a tűzmegelőzés és a tűzvédelem fontosságát bemutató, a tűzvédelem jelentőségét hangsúlyozó alkotásokat. Az elkészített és beküldött alkotásokat a Fejér Megyei Tűzmegelőzési Bizottság értékelte.

Fe­jér megyéből száznegyven alkotás érkezett a felhívásra. A Dunaújvárosi Egyetem Munkahelyi Bölcsőde növendékeinek csoportos alkotása a Fejér Megyei Tűzoltó Szövetség különdíjában részesült, amelyet Molnár József tűzoltó alezredes adott át.

DUFiókáink egy hatalmas ajándékcsomagot kaptak, köztük finom gyümölcslével és rengetek matricával a további kreatív alkotásokért.

A gyermekeknek és a bölcsőde nevelőinek ezúton is gratulálunk!