Ha a levelezős szak érdekel, akkor most mutatjuk, miért érdemes a sorrendmódosítás során a Dunaújvárosi Egyetemet jelölni az első helyen!

A Dunaújvárosi Egyetemnél prioritás, hogy mindenkinek egyenlő esélye legyen a tanulásra. Ezért tartjuk nagyon fontosnak, hogy akik munka mellett tanulnak, ők is ugyanolyan kényelmesen tudják elvégezni a képzést, mint a nappali tanrendben tanulók.

A tanmenet rugalmas és alkalmazkodik ahhoz, hogy a levelezős hallgatóknak a munkahelyükön is kell teljesíteniük. Nem mellékes, hogy megfelelő tanulással, akár évi 15 nappal is elvégezhető az egyetem!

Érdekesség, hogy 2020-ban az ország egyik legidősebb hallgatója 79 évesen vehette nálunk át diplomáját. Megtisztelő számunkra, hogy a Dunaújvárosi Egyetemet választotta tapasztalt hallgató létére, hiszen már több diploma megszerzését is a háta mögött tudhatja.

Ha munka mellett szeretnél diplomát szerezni, akkor a DUE a legjobb választás!