Ha valaki a tanulás mellett szeretne pénzt is szerezni, mindezt úgy, hogy ne rontson tanulmányi átlagán, akkor bátran tudjuk ajánlani a Dunaújvárosi Egyetem duális képzéseit!

A duális képzésben az elméleti oktatás az egyetemen, a gyakorlati képzés pedig ezzel párhuzamosan egy partnervállalatnál történik. A duális képzésben részt vevő hallgató a felsőoktatási tanulmányai mellett vállalja, hogy egy minősített partnerszervezetnél a képzési idő alatt gyakorlatot végez. Ennek eredményeként munkatapasztalatot szerez, a szakmai kompetenciáit pedig már a képzés alatt megerősíti.

A Dunaújvárosi Egyetem hat alapszakon indít duális képzést:

• anyagmérnök
  • gazdálkodási és menedzsment
  • gazdaságinformatikus
  • gépészmérnöki
  • mérnökinformatikus
  • műszaki menedzser

Miért válaszd a duális képzést?

Tanulás mellett pénzt is tudsz keresni, pályakezdőként pedig 3-3,5 éves munkatapasztalattal fogsz rendelkezni!

Versenyképes tudásra tehetsz szert, hiszen az elméletben tanultakat rögtön át tudod ültetni a gyakorlatba is.

Nagyobb esélyed van a duális partnerintézménynél az elhelyezkedésre, hiszen a vállalatok gyakran ajánlanak állást duális hallgatóknak a diploma megszerzését követően!

Fontos, hogy augusztusban ismét lesz lehetőség jelentkezni duális képzésre! Változtass sorrendet, válaszd a Dunaújvárosi Egyetemet!