Idén is megrendezésre kerül a Karrier nap 2022. május 11-én, a Dunaújvárosi Egyetemen, ahová sok szeretettel várjuk a középiskolás tanulókat és hallgatóinkat.

Nem tudod még pontosan, hogy hol szeretnél elhelyezkedni? Nem döntötted még el milyen terület érdekelne a legjobban? Akkor gyere el Te is május 11-én 9 és 13 óra között a Dunaújvárosi Egyetem „A” épületébe és kollégáink segítenek a választásban!

Az alábbi táblázatban szemléltetjük, milyen cégek közül választhatsz az idei Karrier napon (a lista még bővül):

DUE Informartikai Intézet

DUE Műszaki Intézet

DUE Tanárképző Központ

DUE Társadalomtudományi Intézet

Decathlon

Denso Gyártó Magyarország Kft.

Dunaújvárosi Kereskedelmi és Iparkamara

Elektromos eszközök – Airwheel Szalon

Fejér Megyei Kormányhivatal - Foglalkoztatási, Munkaügyi és Munkavédelmi Főosztály - Munkaerőpiaci és Alapkezelő Osztály

Hankook Tire Magyarország Kft.

Linde Gáz Magyarország Zrt.

Lorántffy Zsuzsannak Technikum és Kollégium

MH Katonai Igazgatási és Központi Nyilvántartó Parancsnokság - 6. Hadkiegészítő és Toborzó Iroda

Paks II. Atomerőmű Zrt.

Samvardana Motherson Peguform

Schneider Electric Pridgeon & Clay Kft.

Sheldon Invest Kft.

Szent Pantaleon Kórház

Wuppermann Hungary Kft.

A tervezett program:

• 09:00 Kapunyitás
  • 09:10 Megnyitó
  • 09:15-13:00 Érdeklődők érkezése a standokhoz

Helyszín: DUE „A” épület folyosó, az elektromos eszközök esetén a Sportcsarnok.

Ha Te is bizonytalan vagy még a pályaválasztást illetően és szívesen kikérnéd szakemberek véleményét, Téged is szeretettel várunk rendezvényünkön! Válogass szabadon a standok közül!