A Dunaújvárosi Egyetem hallgatói egyedülálló élményt szerezhettek a szakkollégium által 2021. november 19-én.

A PKSZK a Dunaújvárosi Egyetem berkein belül működő egyik szakkollégium, ahová Televíziós Műsorkészítő (felsőoktatási szakképzésben) vagy Kommunikáció és médiatudomány (alapszakon) szakon tanuló hallgatók csatlakozhatnak. A szervezet célja, hogy egy összetartó közösséget hozzanak létre az azonos terület iránt érdeklődő hallgatók körében és sokszínű programokkal színesítsék, támogassák tanulmányaikat.

Ez alkalommal Etyeken járt a PKSZK csapata a Korda Filmparkban, ahol a filmgyártással kapcsolatban egy élménytúrán vettek részt. Ez egy rendkívüli lehetőség, mivel a már tanultakon kívül is találkozhatnak még nem látott érdekességekkel, amiből később a munkájuk folyamán is ihletet tudnak majd meríteni.

Ezúton is szeretnénk motiválni a hallgatókat, hogy csatlakozzanak a saját szakjuknak megfelelő szakkollégiumokhoz, ahol ehhez hasonló remek élményekkel és díjmentes kirándulásokkal gazdagodhatnak.