Ha extrovertált, dinamikus személyiség vagy, továbbá könnyen építesz kapcsolatokat, akkor már meg is van a TE KÉPZÉSED!

Válaszd te is a DUE Kommunikáció és médiatudomány BA képzését, hogy magabiztosan szerepelj a munkaerőpiacon!

A kommunikáció és médiatudomány képzésének célja, olyan kommunikátorok képzése, akik ismerik a társadalmat működtető kommunikációs rendszereket, média és multimédia minden területét. Megszerzett tudásuk birtokában képesek a magyar vagy külföldi médián belül megállni a helyüket szinte bárhol.

Specializációk:

• médiakommunikáció
  • üzleti kommunikáció
  • rendezvényszervező

Olyan tantárgyakat tanulhatsz ezen a képzésen, mint:

• kommunikációs készségfejlesztés,
  • személyiség- és szociálpszichológia,
  • társadalmi kommunikáció,
  • médiagazdaságtan,
  • webdesign és animáció,
  • üzleti tárgyalás és prezentáció,
  • reklámpszichológia

Ezen alapképzésünk 6 féléves és már 280 pont elérésétől van lehetőség bekerülni önköltséges képzésre, ahol nálunk a legalacsonyabb a képzési költség (195 000 Ft/félév), az államilag támogatott képzéshez pedig 400 pont szükséges.

Az alapképzések mindegyikére való bekerüléshez szükség van egy emelt szintű érettségi bizonyítványra (ez alól kivételt képez a másoddiplomás jelentkezés). Ha azonban valaki már rendelkezik egy releváns FOSZK képzéses oklevéllel, akkor emelt szintű érettségi nélkül tud bekerülni és a pontszámítás is a hagyományostól eltérő módon zajlik ez esetben.

Dumáld be magad egészen az egyetemig, és fejleszd tudásod egy magasabb szintre!