Az előző héten több pályaorientációs napon is találkozhattatok velünk!

A hét folyamán újra útnak indult csapatunk, igaz rendhagyó módon is. November 19-én a Dunaújvárosi SZC Lorántffy Zsuzsanna Technikum és Kollégium által szervezett pályaorientációs napon ismerkedhettek meg a diákok a Dunaújvárosi Egyetemmel és lehetőségeivel. Ezt követően a kalocsai Szent István Gimnázium két osztályának tartottuk meg előadásunkat rendhagyó, online formában.

November 20-án szintén egy pályaorientációs napon vettünk részt, ezúttal már személyesen. A Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium szervezésében, iskolájuk atlétikai csarnokában került megrendezésre a rendezvény. Az Egyetem előadásain több mint 50 diák vett részt, mindemellett a kiállított standnál folyamatosan fogadta beiskolázási csapatunk a nagy számban megjelent érdeklőket az eseményre szánt délelőtt folyamán.

Találkozzunk a Nyílt Napon november 30-án!