Részletek az alábbiakban olvashatóak

„A megújuló felsőoktatás ünnepe” című rendezvényen 2021. november 8-án Veszprémben, a felsőoktatásban modellváltó egyetemeket fenntartó alapítványok képviselői díszoklevelet vehettek át Prof. Dr. Palkovics László innovációs és technológiai minisztertől, illetve Prof. Dr. Stumpf István felsőoktatási modellváltás koordinációjáért felelős kormánybiztostól. „A kormány stratégiai partnerként tekint a modellváltó egyetemekre” – mondta Palkovics László innovációs és technológiai miniszter. Az ünnepségen a Dunaújvárosi Egyetemért Alapítvány kuratóriumának elnöke, Süli János vette át a díszoklevelet. Az esemény volt hivatott elismerni és megköszönni mindazt a temérdek energiát és munkát, amit az egyetemek a modellválltásba fektettek.