A programsorozat harmadik napjának két fő eleme a Karrier Nap és a Tudományos Diákköri Konferencia (TDK) volt.

Karrier Nap

Ahogyan azt már az előző években megszokhattuk, a Karrier Nap keretein belül a hallgatóknak és érdeklődőknek lehetősége nyílt szakmai partnerek, cégek kiállításait megismerni. Az eseménynek a Dunaújvárosi Egyetem „A” jelű épülete adott otthont. Kiállító szakmai partnereink, a Dunaújvárosi Egyetem Intézetei és Kommunikációs Központja, Paks II. Atomerőmű Zrt., a Hankook Tire Magyarország Kft., a Tungsram Operations Kft., a Yaris Kabin Hungary Kft., a Fejér Megyei Kormányhivatal Dunaújvárosi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály, és az ESZI - Energetikai Technikum és Kollégium 10:00 és 13:00 óra között fogadták a látogatókat. Minezen túl, megjelentek az Airwheel Magyarország és a TGA Consult Kft. közreműködésével kipróbálható eszközök: 1 db S3 Airwheel, 1 db elektromos kismotor, 1 db elektromos bicikli, illetve a Dunaújvárosi Egyetem Volkswagen e-Golf járműve is megtekinthető volt.

Tudományos Diákköri Konferencia

Az idei TDK négy szekció szerint került megrendezésre: Informatika tudományi szekció magyar és angol nyelven, Műszaki tudományi szekció magyar és angol nyelven, Nevelés tudományi szekció magyar és angol nyelven, illetve a Tárasdalom tudományi szekció magyar és angol nyelven. Maga a konferencia és az eredményhirdetés is egyaránt rendhagyó módon, online formában került lebonyolításra.

A TDK-n eredményesen végzett hallgatóinknak ezúton is gratulálunk!