Ismét ingyenes érettségi felkészítőket szervez a Dunaújvárosi Egyetem matematikából és fizikából.

A 100 órás felkészítők során a jelentkezettek, a DUE oktatóitól sajátíthatják el az adott tantárgy anyagát, hogy az érettségi vizsgán sikeres eredménnyel teljesítsék. A felkészítők novembertől indulnak, így érdemes mihamarabb jelentkezni.

A JÖVŐDnek szüksége van RÁD

MOST

kezdj el velünk készülni az érettségire!

Tantárgyak:

• Emelt fizika
  • Matematika

A jelentkezés során szükséges megadni a

• jelentkező nevét
  • jelentkező e-mail címét
  • születési idejét.

A jelentkezők a jelentkezéssel elfogadják, hogy a Dunaújvárosi Egyetem, mint adatkezelő felhasználja adatait az érettségi felkészítőkkel összefüggő folyamatok során. A Dunaújvárosi Egyetem Adatkezelési és Adatvédelmi Szabályzata IDE kattintva érhető el.