Az Ifjú Konzervatívok a Nemzetért Egyesület (IKoN) Sinkovits Imre Kollégium néven 2021 novemberében szakirányú képzést indít.

A kollégium célja az, hogy a kevesebbek által ismert magas művészeten kívül, a könnyedebb, mindenkihez eljutó művészetértelmezésben is feltárja és erősítse a meglévő nemzeti jelleget. Olyan területeken, ahol nincs jelen, pedig meg kell honosítani.

A képzés időtartama: 2021 novembere és 2022 decembere között hat alkalommal, 2-3 havonta egy-egy bentlakásos hétvége a lakiteleki Népfőiskolán, melynek költsége 5.000 Ft/alkalom.

Ezen felül 2022 júliusában nyári szabadegyetemet tartunk a kollégium hallgatói részére.

Jelentkezés a megadott linken, és a fényképes önéletrajz, valamint a motivációs levél megküldésével az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2021. október 31. (vasárnap)

Bővebb információk az alábbi dokumentumban érhetőek el: