Az október 21-ei esemény személyes jelenlétben először szerveződik meg az Egyetemen

A Lányok Napja lényege, hogy egy olyan napot biztosít fiatal lányok ezrei számára, amikor betekintést nyerhetnek az ország legjobb vállalatai, egyetemei és kutatóintézetei kulisszái mögé és életre szóló inspirációt szerezhetnek pályaválasztásukhoz. Ezen szemléletmódhoz csatlakozva, a Dunaújvárosi Egyetem változatos, izgalmas és interaktív programokkal kívánja bemutatni a különböző kutatási, fejlesztési, innovációs és oktatási kompetenciáit és lehetőségeit a látogatók számára.

Az esemény tervezett programja:

09:00 – 09:30: Regisztráció

09:30 – 09:40: Köszöntő beszéd

09:40 – 09:50: Képzések bemutatása

09:50 – 10:00: Tudományos és kutatási élet bemutatása

10:00 - 12:00: Kerekasztal beszélgetés tudományos és szakmai munkatársaink részvételével, közben bemutató filmek vetítése

12:00 - 13:00: Campus túra

További információ IDE  kattintva érhető el.

Gyertek és töltsünk el egy napot együtt a tudományok és innovációk jegyében! Lányok a tudományban a Dunaújvárosi Egyetemen!

Sok szeretettel várunk minden érdeklődőt!