Sikeresen zárta a múlt hetet a beiskolázási csapatunk, a héten pedig a Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnáziumba látogatnak el.

A Dunaújvárosi Egyetem Bánki Donát Technikumban tartott előadáson két végzős osztály vett részt, a gépész és informatikai szakirányon tanuló diákok. Ahogy mindig, a prezentáció most is remek hangulatban telt, a hallgatóság változatos kérdésekkel mutatta ki érdeklődését az Egyetemen rendelkezésre álló különböző képzések iránt. Az új és érdekes információkon túl, egy rövid videó forgatásával egybekötött játék során a legügyesebbek értékes ajándékokkal gazdagodhattak.

A héten a Széchenyi István Gimnázium végzős osztályaihoz látogatunk el, ahol az egyetemi képzésekről és a diákéletről számolnak be nekik. A nyereményjátékokkal tarkított tájékoztatás során az érdeklődők megismerhetik, milyen a Dunaújvárosi Egyetem.