Idén október 14.-16. között kerül megrendezésre a multisport esemény.

A határokon átívelő Kárpát-medencei Egyetemek Kupája (KEK) budapesti állomását a BEA, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem társszervezésében immáron 12. alkalommal rendezi meg.

Az eseményen 6 sportágban, 3 napon keresztül, közel 1500 egyetemista sportol együtt Budapesten. A KEK lehetőséget ad arra, hogy a Kárpát-medencében tanuló felsőoktatási hallgatók a sporton keresztül élő kapcsolatot építhessenek ki egymással. A tornán anyaországi és határon túli egyetemek sportolói mérik össze erejüket futsal, kosárlabda, röplabda, asztalitenisz és nagypályás labdarúgás sportágban, mindemellett idén futóverseny is helyet kapott a programban, ezzel mindinkább multisport eseménnyé alakítva a KEK-et.

Az I. KEK Run futóversenyre a Ludovika Campuson kerül sor.

A szervezők nagy szeretettel várják az egyetemi csapatok jelentkezését az eseményre.

További részletek IDE  és IDE  kattintva érhető el!