Az előző évekhez hasonlóan idén is megszervezi a Tudományos Hetet a Dunaújvárosi Egyetem.

A 2021. november 8-11. közötti esemény keretében a látogatók részt vehetnek a plenáris ülésen, az intézeti szekció üléseken, megismerkedhetnek az egyetemi hallgatók tudományos munkájával, valamint a Területi Innovációs Platform segítségével az Intézmény partnerei betekinthetnek a szakmai munkába.

A Tudományos Hét minden évben sikeresen bizonyítja, hogy hallgatóink megfelelően helytállnak tanulmányaik alatt, hiszen a Tudományos Diákköri Konferencián bemutatott munkák közül többen eljuthatnak a hazai szinten elismert és kihívást jelentő Országos Tudományos Diákköri Konferenciára (OTDK).

Az esemény frissülő programtartalma elérhető IDE kattintva.

„Az NKFIH-1267-2/2020 számú, Roncsolásmentes folyamatkövetés tématerület című projekt az Innovációs és Technológiai Minisztérium Nemzeti Kutatási Fejlesztési és Innovációs Alapból nyújtott támogatásával, a Tématerületi Kiválósági Program 2020 (2020-4.1.1-TKP2020) pályázati program finanszírozásában valósult meg”