az "Őszi Pedagógia Szakmai Napok"-ra

Az Oktatási Hi vatal Székesfehérvári Oktatási Központ ja által a 2021. október 11 20 a közötti időszakra meghirdetett programjainak keretében
2021. október 14-én (csütörtökön) 13:00-16:00 óra között a

Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium és a Dunaújvárosi Egyetem

közös konferenciát szervez.

Téma: Út az egyetemre. Módszertani lehetőségek a továbbtanulás támogatására. (Felkészítő tanárok, fogadó egyetem)

Programfüzet elérhetősége: https://www.oktatas.hu/pub_bin/dload/kozoktatas/pok/Szekesfehervar/2021/PROGRAMFUZET_2021_OSZ.pdf

Helyszín: Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium, 2400 Dunaújváros, Dózsa György út 15/A.

Koordináló szervező: Szücsné Dr. Harkó Enikő igazgatóhelyettes, kutatótanár (Elérhetőség és regisztrálási lehetőség: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát., 25-411 702)

Az egyetem részéről a szervező: Dr. Bacsa-Bán Anetta, a DUE Tanárképző Központ főigazgatója, egyetemi docens

A programot jelenléti formában szervezzük, de szükség esetén áthelyezzük az online térbe.