Mérnökinformatikus, gépészmérnök vagy műszaki menedzser alapszakon szeretnél továbbtanulni?

Csatlakozz te is a MÁV és a Dunaújvárosi Egyetem közös duális képzéséhez!

Milyen előnyöket nyújt számodra
a duális képzés?

• szakmai gyakorlatot szerezhetsz valós munkakörülmények között, munkádat mentor segíti,
  • vállalat specifikus ismereteket tanulhatsz és a vállalat által használt technológiákat a gyakorlatban láthatod,
  • a megszerzett tudást a gyakorlatban is kipróbálhatod,
  • készségfejlesztő programokon vehetsz részt,
  • a képzés ideje alatt rendszeres juttatásban részesülsz.

Azok a hallgatók kezdhetik meg duális képzésben az egyetemi tanulmányaikat, akik felvételt nyernek a Dunaújvárosi Egyetem duális képzésben induló alapszakára és akiket a MÁV-csoport valamelyik vállalata is kiválaszt. Mindkét feltételnek egyszerre meg kell felelned!

Felmerülő kérdéseidet a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email-címen várjuk.