A Szegedi Tudományegyetem Neveléstudományi Doktori Iskolája kutatást hirdet a felsőoktatási lemorzsolódás tényezőinek vizsgálatával foglalkozó témában. Kérjük tisztelt egyetemi polgárainkat, hogy töltsék ki a lent látható felmérést.

A kutatással céljuk, hogy a hazai egyetemi polgárok felsőoktatási bennmaradásának támogató tényezőit azonosítsák. Minden felsőoktatási jogviszonnyal rendelkező tanulót invitálnak a kérdőív kitöltésére, amely 15-20 perc alatt elvégezhető.

A kérdőív elérhetősége:

A kutatáshoz kötődő kérdésekkel, észrevételekkel, visszajelzéssel kapcsolatosan az alábbi elérhetőségen állnak rendelkezésre:

-        Témavezető: Dr. Fűzné Prof. Dr. Pikó Bettina D.Sc (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.)