A Dunaújvárosi Egyetem ingyenes virtuális vállalatlátogatást szervez a székesfehérvári Adu Alba Kft.-hez!

„Aki nem fejleszt, az lemarad” – úton a biztos jövő felé, található meg az Adu Alba honlapján. Számos területen innováció segítségével a régió egy meghatározó vállalatává nőtte ki magát a szervezet. A fa-,műanyag alapú csomagolástechnikai termékek gyártása mellett manapság már 3D nyomtatás segítségével készítenek különböző modellek prototípusát, vagy akár hiányzó alkatrészeket.

Ha szeretnéd megismerni ezt a különleges ipari partnerünk történetét, működését és karrier lehetőségeit, akkor nincs más teendőd, mint jelentkezni!

Az eseményen való részvétel díjmentes, középiskolai diákok és felsőoktatásban tanuló mérnöki, műszaki, informatikai hallgatók számára látogatható. Fontos, hogy a részvétel regisztrációhoz kötött.

Időpont:
2021. május 20. 12:30 - 13:30

Regisztráció:

A Microsoft Teams programban kerül megrendezésre, amelyhez a belépési felületet e-mailben küldjük meg részedre.

Az esemény az EFOP-3.4.4- 16-2017- 00022 - MTMI SZAKOK NÉPSZERŰSÍTÉSE A DUNAÚJVÁROSI EGYETEMEN ÉS VONZÁSKÖRZETÉBEN projekt támogatásával valósul meg.