Ma reggel a végzős középiskolások megkezdték az utolsó megmérettetést, elkezdődött ugyanis a 2021-es érettségi időszak!

Természetesen minden érettségi vizsgára szigorú egészségvédelmi óvintézkedések mellett kerül sor (testhőmérséklet-mérés, maszkviselés, távolságtartás, létszámkorlátozás stb.).

A mai napon, azaz 2021. május 3-án 9 órától a magyar nyelv és irodalom, valamint a magyar, mint idegen nyelv írásbeli érettségi vette kezdetét.

A hét többi napja pedig a következőképpen fog alakulni:

• május 4. kedd, 9:00: Matematika érettségi
  • május 5. szerda, 9:00: Történelem érettségi
  • május 6. csütörtök, 9:00: Angol nyelvi érettségi
  • május 7. péntek, 9:00: Német nyelvi érettségi

Az ezt követő két hétben pedig a választható ötödik tárgyból tehetnek érettségit a végzős középiskolások (2021. május 10. és 2021. május 25. között).

Mint ahogy arról már értesült mindenki, idén elmaradnak a szóbeli vizsgák, így írásban van lehetőségük a diákoknak megszerezni a felvételi szükséges pontokat!

Minden érettségizőnek sok sikert kívánunk és a későbbiekben pedig sikeres felvételit!