A csütörtöki előadás új időpontban kerül megrendezésre, 11 órai kezdés helyett 8:30-kor lesz megtartva!

Az online előadássorozatunk fő iránya a designkommunikáció módszertana (tervezői kapcsolatteremtés) az üzleti kommunikáció- menedzsment tudományok mellett az oktatás-neveléstudomány szolgáltatja a tudományos hátteret a témának.

Fejlesztettek egy olyan innovatív oktatás-módszertani eszközt, melynek célja a soft készségek fejlesztése a zárt iskolai keretrendszeren belül, amely könnyen adaptálható és terjeszthető. A cél, hogy összehangolja a vállalatok által a friss munkavállalók felé támasztott követelményeket azzal a tudáscsomaggal, amit az iskolában kapnak/kaphatnak a diákok. Emellett bővítse és mélyítse a fiatalok vállalkozószellemét, üzleti szemlélet kialakítását és támogassa az alapokat a vállalkozóvá válásban.

Az előadásokat Horváth Daniella Dominika, a Corvinus Egyetem PhD hallgatója tartja.

Az előadások kivétel nélkül minden alkalommal a Microsoft Teams programban kerülnek megrendezésre. A regisztrációt követően a megadott e-mail címre küldjük el a meghívót.

A részvétel és az előadások megtekintése bárki számára díjmentesen elérhető.

Regisztrációért kattints az alábbi oldalra:

A következő alkalom április 29-én, azaz most csütörtökön lesz módosult időpontban, 8:30-as kezdéssel!

Ezen kívül még egy alkalom tekinthető meg, a DIS:CO ON(line) gyakorlati workshop április 30-án, pénteken 12:30-kor!

Továbbra is várunk minden kedves érdeklődőt sok szeretettel!

*Horváth Daniella Dominika, a Corvinus Egyetem PhD hallgatója

Az előadássorozat a 2019-1.2.1-EGYETEMI-ÖKO - EGYETEMI INNOVÁCIÓS ÖKOSZISZTÉMA projekt támogatásával valósul meg.