Újabb lehetőség nyílik majd azok számára, akik a tanulás mellett munkatapasztalatot is szeretnének szerezni!

A duális képzés lényege, hogy a duális hallgató az elméleti oktatásban a többi hallgatóval együtt vesz részt a főiskolán, egyetemen, a gyakorlatot azonban partnerszervezetnél tölti. Hallgatói szerződést kötnek vele, mely szerint fizetést kap, illetve szabadság is jár neki.

Akik eddig lemaradtak volna róla, hamarosan egy újabb lehetőség nyílik számukra, hiszen augusztusban ismét lesz mód leadni a duális képzésre való jelentkezést!

De miért jó?

Mert magában foglalja a gyakorlatot, a jövedelmet és a diplomát:

• A duális hallgató gyakorlatai során szakképzett mentorok segítségével munkatapasztalatot szerez, mellyel hatalmas előnyhöz juthat karrierjének elindításában,
  • valamint a duális képzés teljes ideje alatt fizetés illeti meg.
  • Az elméleti képzésben nem duális hallgatótársaihoz hasonlóan vesz részt, velük egyenértékű diplomát szerez.
  • A felsőfokú végzettség számos területen jelent előnyt a munkaerőpiacon.
  • A duális képzési gyakorlóhelyek a kiválasztott hallgatókkal hallgatói munkaszerződést kötnek.

A Dunaújvárosi Egyetemen jelenleg 6 képzésen indul duális képzés:

• anyagmérnök
  • gazdálkodási és menedzsment
  • gazdaságinformatikus
  • gépészmérnöki
  • mérnökinformatikus
  • műszaki menedzser

A cégek listáját pedig a következő linkre kattintva éred el, ahol szintén fel van tüntetve, hogy hova milyen képzésekkel lehet jelentkezni: https://uniduna.hu/jelentkez%C3%A9s

Tudj meg többet a duális képzésről a www.uniduna.hu/dualis honlapon keresztül!

Szerezz munkatapasztalatot már tanulás alatt! Jelentkezz duális képzésre a Dunaújvárosi Egyetemen!

A Dunaújvárosi Egyetem duális képzéséhez kapcsolódó tevékenységeket az EFOP-3.5.1- 16-2017- 00006 pályázat támogatja!