A dunaújvárosi tanárképzés tavaly ünnepelte 50 éves fennállásának évfordulóját.

Ezen jeles alkalomból a Dunaújvárosi Egyetem Tanárképző Központja egy virtuális kiállítást tervez megvalósítani 50 évnyi Vivát Tanár! címmel az Egyetem honlapján és a Központ Facebook oldalán. A kiállítás anyagához szeretettel és köszönettel fogadunk a dunaújvárosi tanárképzéssel kapcsolatosan mindenféle emléket: tárgyat fényképpel, leírással, fotókat, történeteket, sztorikat, vagy bármit, ami érdekes lehet.

Ezeket folyamatosan várjuk elektronikus formában a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. emailcímen május 9-ig.

Természetesen, amennyiben a járvány alakulása engedi, örömmel nyitjuk meg a kiállítást élőben is a nagyközönségnek.