Ebben a cikkünkben összeszedtük nektek a legfontosabb dátumokat a 2021-es felvételi időszakban!

Az első ilyen dátum volt február 15.

• Eddig kellett felregisztrálni a Felv.hu-ra;
  • Az adatokat ki kellett tölteni, a dokumentumokat pedig feltölteni a rendszerbe;
  • Eddig volt lehetőség jelentkezni a felsőoktatási képzésekre.

Február 20. (e hét szombati napja)

• Eddig van lehetőség a hitelesítésre;
  • Erre két mód van: ügyfélkapun keresztül vagy postai úton.

A Dunaújvárosi Egyetem modern infrastruktúrájának köszönhetően gyorsan és hatékonyan alkalmazkodik a kialakult helyzethez, így a 2021-es felvételi eljárás keretében már 4 online nyílt napot rendezett az érdeklődőknek és több mint 60 alkalommal tartott középiskolai tájékoztatót digitális formában. Amennyiben részese szeretnél lenni egy hallgatóbarát és gyakorlatorientált képzésnek, ahol a hallgatóból a felsőoktatási intézmény kihozza a maximumot és vele együtt építi a karrierjét, akkor a Dunaújvárosi Egyetem a legjobb választás. Változtass majd sorrendet és jelöld első helyen a DUE-t!

Március 10.

• A duális képzésre való jelentkezés határideje;
  • Miután a Felvi.hu-n (február 15-tel bezárólag) a jelentkezés leadása megtörtént az adott képzésre, a honlapunkon lehet letölteni a vállalati jelentkezési lapot, amit a partnernek kell adni kitöltve;
  • Ennek a lapnak a leadási határideje a fenti dátum.
  • Több információ: uniduna.hu/dualis

Július 8.

• Hiánypótlás és adatmódosítás határideje;
  • Ezen kívül ekkor lehet például a február 15. után kiállított dokumentumokat is feltölteni;
  • Lehetőség van továbbá egyszeri sorrendmódosításra.

A felvételi döntés kihirdetése július utolsó heteiben várható! Mindenkinek sok sikert kívánunk!