Július 26-án, kedden a budai Infoparkban tartják az idei Pont Ott Partit. A rendezvény házigazdájának szerepét idén a Dunaújvárosi Egyetem látja el.

A „ponthatárváró” Pont Ott Parti lényege, hogy a felvételiző fiatalok, közösen várják a hivatalos felvételi ponthatárok kihirdetését. A rendezvényen a koncertek és szórakoztató programok mellett, az érintettek fontos információkat is megtudhatnak a felsőoktatási tanulmányaik megkezdéséhez kapcsolódóan.

A Nagyszínpadon délután 4-kor kezdődnek a zenei programok illetve stand up comedy műsor. Hat órától fellép a Margaret Island, este 8-kor pedig kihirdetik a ponthatárokat. Ezt követően Deniz, a Drop the Cheese és a Purebeat szolgáltatja a hangulatot, a vélhetően hajnalig tartó bulizáshoz. A rendezvény mindenki számára ingyenes.