2020. május 20-án idén rendhagyó módon online keretek között kerül megrendezésre a X. Tehetségnap! Látogassa meg Ön is a digitális előadásokat!

A megváltozott körülmények ellenére a DUE Tehetséggondozásával foglalkozó kollégái a konferenciát a Microsoft TEAMS rendszerében tartják meg.

A Dunaújvárosi Egyetem a TDK "előfutáraként" minden tavaszi félévben Tehetségnapi Konferenciát szervez.  A Tehetségnapon a hallgatók előadás formájában bemutathatják azt a témát, amivel tanulmányaik mellett foglalkoznak.

A TDK-hoz hasonlóan a bemutatott témák egy zsűri által értékelésre kerülnek, a zsűri ez alapján sorrendet állapít meg és javaslatot tesz a helyezésekre.

Teams csoportokhoz csatlakozás kódja/ Teams group codes:

Társadalomtudományi Szekció: mtp3ea2

Kommunikációtudományi Szekció: dgodhjn

Társadalomtudományi Szekció – angol nyelvű (Social Science): ruzsr3e

Műszaki- és Informatikatudományi Szekció: lb7jkpd

Neveléstudományi Szekció: e1b6v6n

Social Science 1.: ruzsr3e

Social Science 2.: o8lxet7

PROGRAM:

SZEKCIÓÜLÉSEK

12.00 – 15.00              Társadalomtudományi Szekció

14.00 – 17.00              Kommunikációtudományi Szekció

14.00 – 17.00              Társadalomtudományi Szekció – angol nyelvű

12.00 – 15.00              Műszaki- és Informatikatudományi Szekció

16.00 – 19.00              Neveléstudományi Szekció

Bízunk benne, hogy Ön is csatlakozik rendezvényünkhöz.

Az "EFOP-3.6.1-16-2016-00003K+F+I folyamatok hosszú távú megerősítése a Dunaújvárosi Egyetemen" projekt támogatásával!