A 2020. március 11-én kihirdetésre került vészhelyzet és az azutáni különböző rendeletek a sportolási lehetőségekre és szokásokra is nagy hatással voltak.

Több felsőoktatási intézmény hihetetlen gyorsasággal reagált az otthon mozgás témájára. Nagyszerű ötletekkel, ötletes anyagokkal tűntek fel az online térben. Az UniSport sorozatként mutatja be, hogy ki, mit kínál a hallgatói számára. A sorozatot ITT találjátok.

Első körben #Képbe_hoznak a PE, az NKE, az EKE, a BGE, a DE, az ELTE és ELTE-SEK, valamint az SZE online sport kínálatával.

Bemelegítésként #Kattanj_rá Nyugat-Európa legismertebb egyetemeinek virtuális térben összeállított otthoni edzéstippjeire!

#Jó_arcok az Edutus Egyetem népszerű tesitanára: Csépe Panni és az SZTE gyorsasági görkorcsolyázója: Gardi Dominika.

#Forma_bontó témák az immunrendszer támogatása a táplálkozás által, de a magazin kivesézte a növényi italok legismertebb válfajait is.

#Stressz_oldó cikkükben pedig az EUSA égisze alatt futó SK4YS-projectet mutatják be.

Jó szórakozást kívánunk!