2020. március 15-én jár le a duális képzési jelentkezés a felsőoktatásban! Ne maradj le, alapozd meg a karriered még most!

Intézményünk a 2014/15. tanévtől kezdve indít duális képzéséket. A duális képzés gyakorlatorientált, ipari igényeknek megfelelő képzést biztosít a képzésben résztvevő hallgatók számára.

A duális képzés célja, hogy a hallgatók olyan gyakorlatorientált szaktudást szerezzenek már tanulmányi éveik alatt, amivel könnyedén elhelyezkedhetnek a munkaerőpiacon. Fontos, hogy a duális képzésben résztvevő diákok tanulmányaik mellett meghatározott napokon és időszakban egy adott általuk választott vállalatnál dolgoznak.

Lehetőség nyílik számukra projektmunkákban, kutatásokban részt venni, amellett, hogy megnézik, hogy a tanulmányi időszakban elsajátított szaktudás hogyan működik a valóságban.

Természetesen ezért jövedelmet is kapnak a résztvevők havonta.

AZ EGYETEM HÉT ALAPSZAKÁN INDÍT DUÁLIS KÉPZÉST:

anyagmérnök
gazdálkodási és menedzsment
gazdaságinformatikus
gépészmérnöki
mérnökinformatikus
műszaki menedzser
műszaki szakoktató

Válaszd Te is a duális képzést!

Bővebben: http://www.uniduna.hu/dualis

A Dunaújvárosi Egyetem Duális képzését az EFOP-3.5.1-16-2017-00006 projekt segíti.