Kezdő hatha jóga Dunaújvárosban, a Semmelweiss utcai koleszban‼️ Első alkalom ingyenes!

Miért más a Jóga Tan Ma Jógaiskola?
- Mert az emberiség több ezer éves egyetemes műveltségéből táplálkozó szellemi tanokat hallgathatunk minden óra végén a mai kor emberének nyelvezetére lefordítva.
- A gyakorlatok végzése után tudatosítjuk, hogy mit érzünk fizikai, lelki, mentális és kifinomultabb szinteken. Az oktató mindezt főiskolai szinten kidolgozott, rendezett, nyomtatott jegyzetek mentén elmagyarázza. A jegyzeteket a hallgatók megkapják.

Mindezek által a hallgatók olyan - a mindennapi, gyakorlati életben alkalmazható - tudást kapnak, melyet mindenki a saját aktuális belső igényei szerint ültethet át a magánéletébe.

Kinek ajánlott?
Annak, aki:
- olyan testmozgást keres, ami hosszú távon karban tartja az izomzatát, hormonháztartását;
- fiatalosabb szeretne lenni (ne gondolkodj rajta túl sokáig, minél hamarabb kezded el, annál hamarabb állíthatod meg az időt :-))
- hajlékonyabb és/vagy erősebb szeretne lenni (vagyis nem gond, ha – még! – nem vagy az);
- pozitív és nyitott emberek között szeret(ne) lenni;
- úgy érzi, hogy még mindig hiányzik valami az életéből;
- örömtelibb, lelkiekben gazdagabb emberi kapcsolatokra vágyik;
- úgy érzi, hogy a rohanó életmódja maga alá gyűri, kezdi felőrölni;
- érdeklődik az egészséges életmód, önismeret, pszichológia, keleti filozófiák iránt;
- jobban meg szeretné érteni az emberi kapcsolatainak mozgatórugóját;
- úgy érzi, több képesség van benne, mint amit jelenleg kihoz magából.
...vagyis annak, aki fizikai, lelki és szellemi szinten is egy kiegyensúlyozottabb, egészségesebb és örömtelibb életet szeretne élni!

Az órákon való részvétel 4 hallgató és oktató számára díjmentes.

Mai esemény: https://www.facebook.com/events/535311590661676/?event_time_id=535311597328342