A Dunaújvárosi Egyetem a 2015/2016. tanév első félévében indította el a Nyitott Egyetem programját a város és a régió lakosai számára.

A kezdeményezés célja, hogy a Dunaújvárosban és a környékén élő lakosok számára az Egyetem megnyissa kapuit, és az érdeklődők izgalmas kurzusok formájában bekapcsolódhassanak képzéseinkbe. 2016 őszétől a projekt „Mindenki Egyeteme” néven működik tovább. A részvétel mindenki számára elérhető és ingyenes. Jelentkezni személyesen vagy online lehet a Jelentkezési lap kitöltésével, amelyet az egyetem Tanulmányi hivatalához szükséges eljuttatni.

A résztvevőknek lehetőségük van bármely, de akár az összes előadáson részt venni. A DUE mindenki számára nyitva áll és remek programokkal várja az érdeklődőket.

Regisztrációs határidő: 2019. október 5.

A program részletes leírás és a regisztráció itt érhető el!