A IX. Kisfilm Fesztiválra történő nevezés határideje: 2022. november 25. (péntek) 22:00.

Ki adhat be pályázatot?

• a Dunaújvárosi Egyetem Bánki Donát Technikum diákjai (junior)
  • a Dunaújvárosi Egyetem jelenlegi aktív magyar és külföldi hallgatói (medior)
  • a Dunaújvárosi Egyetem 2021 január 1. után végzett magyar és külföldi hallgatói (senior)

Milyen kategóriákban lehet nevezni?

• Dokumentumfilm
  • Fikciós film
  • Zenés montázs
  • Lepj meg!

Mik a nevezés feltételei, követelményei?

• Max. 8 perc terjedelmű alkotás
  • fullHD felbontású (1920x1080)
  • MP4 + H.264 formátum
  • 1 alkotó max. 3 db pályázatot nyújthat be

A pályaműveket szakmai zsűri fogja értékelni. Kategóriánként a győztes alkotók díjazásban részesülnek.

A fesztiválhoz kapcsolódik egy Adatkezelési tájékoztató, mely a nevezőknek szól, valamint

a Nyilatkozatok, melyeket aláírással lehet tudomásul venni, hitelesíteni. Ezt követően minden nevező szkennelje be, vagy fényképezze le, megfelelő minőségben.

A kitöltött, aláírt eredeti Nyilatkozatokat kérjük postai úton megküldeni,

Borítékra kérjük ráírni: "IX. KISFILM FESZTIVÁL"

Cím:

Dunaújvárosi Egyetem - Társadalomtudományi Intézet

2400 Dunaújváros Táncsics Mihály utca 1/A

vagy személyesen leadni az Informatika épület portáján ugyanebben a formában, borítékban, az iménti felirattal ellátva, legkésőbb november 30-ig!

A IX. Kisfilm Fesztivál időpontja: 2022. november 30. (szerda) 15:00.

A fesztivál online kerül megrendezésre.

Hamarosan jelentkezünk bővebb információkkal, részletekkel az uniduna.hu-n és a PKSZK Facebook oldalán!

Addig is örömteli alkotómunkát és szép fényeket kíván a PKSZK! Nevezzetek minél többen!