Érdekel valamelyik alapképzés? Zöld környezetben, kedvező kollégiumi lehetőséggel és egy családias egyetemen szeretnél tanulni? Akkor jelöld Te is a DUE-t az első helyen!

Válaszd Te is az Egyetem valamelyik alapképzését első helyen. Az alábbi alapképzések hirdettük meg az általános felvételin:

• Anyagmérnöki
  • Gazdálkodási és menedzsment
  • Gazdaságinformatikus
  • Gépészmérnöki
  • Mérnökinformatikus
  • Műszaki menedzser
  • Kommunikáció és médiatudomány
  • Szakoktató

Három szak kivételével mindegyik képzésnél 280 pont elérésével már van lehetőségetek bekerülni az államilag támogatott képzésre. A Műszaki menedzser szaknál 320, míg a Gazdálkodási és menedzsment és a Kommunikáció és médiatudomány képzésnél 400 pont szükséges ugyanehhez. Ha nem lett elég pontod ezekhez, akkor sem kell aggódnod, hiszen a Dunaújvárosi Egyetemen van az ország legalacsonyabb tandíja az egyes önköltséges képzés kapcsán (Gazdálkodási és menedzsment és Kommunikáció és médiatudomány), mely csupán 195 000 Ft, melyhez 280 pont elérése szükséges.

Ne feledkezz meg a modern, otthonos hangulatú kollégiumról sem, mely elsőéves támogatott hallgatók számára 5500 Ft/hó az első 10 hónapban. 3 perc sétára helyezkedik el az egyetem campusától, mely pedig egyetemi városrész révén számos lehetőséget biztosít a szabadidő kellemes eltöltésére.

Itt biztosított a sikerességednek a támogatása, melyet semmi nem bizonyít jobban, mint hogy nálunk a lemorzsolódás aránya csupán 9%.

Ha Neked is felkeltettük az érdeklődésed, akkor nincs más teendőd, mint február 15-ig a DUE-t jelölni az első helyen!

Ha még több információra van szükséged a felvételi kapcsán, keresd fel az alábbi oldalt: http://uniduna.hu/felveteli-2021