Az egyetem Hallgatói Önkormányzata segíti az új és visszatérő kollégistákat abban, hogy minden gördülékenyen működjön, nagy hangsúlyt fektetve a higiéniára és a megfelelő védelemre is!

A Hallgatói Önkormányzat a Facebook oldalán tette közzé a következő bejegyzést, mellyel felhívják a figyelmet a védelem fontosságára:

„Kedves leendő kollégisták!

A mai napod megkezdődött a kollégiumi beiratkozás. Szeretnénk pár információval szolgálni ezzel kapcsolatban:

• Mindenkit várunk a Kerpely Antal Kollégium 33-as (Dózsa György út 33.) épülete előtt, ahol lesz egy sátor⛺️, ahol be tudtok regisztrálni;
  • Ellenőrizzük a testhőmérsékleteteket, majd kaptok egy kis kézfertőtlenítést.
  • Átnézzük a papírokat majd megkapjátok a kolis kartonotokat.
  • Ezek után a portán vehetitek át a szobakulcsot, ágyneműt, netkábelt és lámpát.

Aki még nem indult el, ellenőrizze, hogy elhozott-e minden szükséges dokumentumot a beköltözéshez.

Sok szeretettel várunk titeket!

Baráti üdvözlettel:

EHÖK és KÖK csapata”

Üdvözlünk mindenkit a Dunaújvárosi Egyetem kollégiumában!